Supë me kos dhe nenexhik nga zonja Vjollca

Musaka me patate nje super tave qe do t'ju bej pervete te gjithe, edhe femijet do ta hane me qejf. Per ne grate eshte edhe nje gjelle e shpejte ne te gatuar por edhe nje recete kryesore ne menun e tavolines. Receta 4 patate 300 gr mish i grire ose mish i prere ne copeza te vogla apo gjoks pule i copetuar ne copeza te vogla. 1 spec i kuq 1 spec jeshil 1 qepe 2,3 thelpinj hudher 3 domate nje maje luge salce. Per bashamelen; 2 luge gjalpe 2 luge miell 2 gota e gjysme qumesht. pak thjathe kaçkavall. Ju befte mire! Afiyet olsun! Bon appetit! İmail; elonaskitchen@gmail.com instagram- youcancoookit https://www.instagram.com Nese ju pelqeu videoja mos harroni t'i jepni "Like" duke me mbeshtetur qe te krijoj video te tjera te tilla, nese deshironi te viheni ne dijeni te nje videoje te re thjesht abonohuni dhe klikoni zilen (eshte falas) dhe do t'ju vije nje njoftim sa here qe "You can cook it" te kete postuar nje video te re. Music: Spring by Ikson https://soundcloud.com/ikson Music promoted by Audio Library https://youtu.be/5WPnrvEMIdo 🎵 Track Info: Title: Spring by Ikson Genre and Mood: Dance & Electronic + Calm 😊 Contact the Artist: iksonmusic@gmail.com https://iksonmusic.wordpress.com https://ikson.bandcamp.com https://deezer.com/us/artist/2989311 https://music.apple.com/us/artist/iks... https://open.spotify.com/artist/0oaw4... https://youtube.com/channel/UCyB3YiRU... https://instagram.com/iksonofficial https://facebook.com/iksonmusic Google Play: http://bit.ly/30C2bgN https://twitter.com/Iksonofficial https://paypal.me/ikson